Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

   29 січня у Державному архіві Дніпропетровської області відбулася розширена колегія “Про результати роботи державних та комунальних архівних установ області щодо стану виконання річних планових показників за 2014 рік та завдання на 2015 рік”.

У колегії взяли участь керівники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів області. Директор держархіву області Киструська Н.В. у своїй доповіді зробила розгорнутий аналіз роботи архівних установ області за минулий рік, акцентувала увагу на пріоритетних напрямках діяльності, реалізація яких запланована в 2015 році. Першочергову увагу буде приділено збереженню налагодженої системи архівних установ області та безперебійній роботі трудових архівів, створених органами місцевого самоврядування, як ключової ланки забезпечення соціального захисту громадян.


   У змістовних виступах учасників колегії були висвітлені питання пожежної та охоронної безпеки архівів, прийому громадян, затребуваності довідок соціально-правового характеру та інші важливі питання. Досягнення в роботі архівістів демонструвалися на великому телеекрані у вигляді електронних презентацій.

Сьогодні: 24 Лютого 2019

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet