Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

До 100-річчя створення системи архівних установ України
та 95-ї річниці заснування Державного архіву
Дніпропетровської області.


    З нагоди відзначення 100-річчя створення системи архівних установ України, 21 вересня 2017 року відбулося засідання колегії держархіву області. У своїй доповіді виконуюча обов'язки директора архіву Легостаєва О.О. зазначила, що процес становлення відбувався тривалий час, протягом вересня 1917 – квітня 1918 років. Початок був покладений Українською Центральною Радою, коли при департаменті мистецтв Генерального секретаріату освіти було створено бібліотечно-архівний відділ. Крім історичної передмови, в доповіді було висвітлено основні досягнення архівної галузі Дніпропетровської області за поточний період 2017 року, окреслені проблемні питання та шляхи їх вирішення.


   Архівними відділами райдержадміністрацій та міських рад до 100-річчя створення системи архівних установ України підготовлено публікації в друкованих засобах масової інформації. (Див. рубрику «Статті» на сайті держархіву області).


   Стаття Головного наукового співробітника Державного архіву Дніпропетровської області Киструської Н.В.
"До 100-річчя створення системи архівних установ України та 95-ї річниці заснування Державного архіву Дніпропетровської області ".

 
    Архівними установами області сформовано Плани заходів з відзначення 100-річного ювілею системи архівів України.

Архівний відділ Тернівської міської ради
   26 вересня 2017 року в залі засідань виконкому Тернівської міської ради відкрилася виставка документів архівного відділу, присвячена 100-річчю від дня створення системи архівних установ України. На виставці представлені фотографії з історії міста Тернівка та статті з газети «Западный Донбасс». Начальник відділу Яцук О.В. розповіла про створення та розвиток архівної системи в Україні.
tern f 1tern f 2


tern f 3tern f 4

tern f 5
Архівний відділ Вільногірської міської ради
   В архівному відділі виконавчого комітету Вільногірської міської ради оформлено документальний виставковий стенд з нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Архівний відділ Покровської районної державної адміністрації
   27 жовтня 2017 року архівним відділом Покровської райдержадміністрації на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України підготовлено та проведено інформаційно-просвітницький захід за темою «Архів майбутнього». На заході були присутні відповідальні особи за трудові архіви рад району.
Архівний відділ Дніпровської районної державної адміністрації
   23 жовтня 2017 року розміщено виставку-презентацію до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України  
  14 листопада 2017 року начальник архівного відділу Дніпровської райдержадміністрації Плоска О.Ф. провела інформаційний захід  до 100-річчя створення системи архівних установ України за темою «Архів майбутнього» для працівників Дніпровської райдержадміністрації.
Архівний відділ Павлоградської міської ради
   02 листопада 2017 року в приміщенні архівного відділу Павлоградської міської ради проведено навчально-виховний захід – екскурсію для студентів Павлоградського машинобудівельного технікуму до 100-річчя створення системи архівних установ України за темою «Архіви сучасні та майбутні».
pavlograd 1.1pavlograd 2.2
pavlograd 3.3pavlograd 4.4

Архівний сектор Марганецької міської ради
   19 жовтня 2017 року головний спеціаліст архівного сектору Марганецької міської ради Ситник А.А., з нагоди відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України, провів екскурсію для учнів профільних груп 10-11 класів Міського центру трудової підготовки учнівської молоді. У ході екскурсії було розкрито основні напрями діяльності архівного сектору Марганецької міської ради.
margan 1margan 2
margan 3
Архівне управління департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради
   01.11.2017 року в Архівному управлінні департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради проведено інформаційно-просвітницький захід – екскурсію для учнів початкової школи КЗО СЗШ №85. З нагоди 100-річного ювілею від часу створення системи архівних установ України, за допомогою фахівців Сидоренко О.В., Савінченко Є.М., Плаксій Т.С., Малахової С.О., Васильцової Т.Г., Закапко О.М. четверокласники ознайомилися з історико-дослідницьким та соціальним призначенням архіву.

dniepr gor 1dniepr gor 2

dniepr gor 3dniepr gor 4
dniepr gor 5dniepr gor 6
dniepr gor 7dniepr gor 8
dniepr gor 9dniepr gor 10

   14.11.2017 року в Архівному управлінні департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради з нагоди 100-річчя створення системи архівних установ України відкрито виставку документів про події та персоналії різних періодів історії становлення й розвитку архівів.
dniepr gor 14
Архівний відділ виконкому Покровської міської ради
   20.11.2017 року начальник архівного відділу виконкому Покровської міської ради Ігнатенко Ю.А. за участю працівників виконкому провела круглий стіл за темою «Архіви майбутнього» з нагоди 100-річчя створення системи архівних установ України.
Архівне управління Кам'янської міської ради
   22 серпня 2017 року в Архівному управлінні Кам’янської міської ради було відкрито документальну виставку до 100-річчя створення системи архівних установ України. Експозицію підготували працівники управління Вікторія Лаврієнко та Римма Занько.
    Фрагменти виставки >>
Архівний відділ Верхньодніпровської районної державної адміністрації
   28 листопада 2017 року, з нагоди відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України, начальник архівного відділу Верхньодніпровської райдержадміністрації Т.О. Недуха провела інформаційно-просвітницький захід – екскурсію для учнів СШ № 2. Школярі ознайомилися з документами, які зберігаються в архівному відділі, з діяльністю відділу та перспективними планами на майбутнє.
Архівний відділ Першотравенської міської ради
   2 листопада 2017 року в архівному відділі Першотравенської міської ради оформлено документальний виставковий стенд з нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ України. Відвідувачі знайомляться з історією становлення архівів та зв’язком цього процесу з етапами розвитку нашої державності.
Архівний відділ Юр'ївської районної державної адміністрації
   22 грудня 2017 року начальник архівного відділу Юр’ївської райдержадміністрації Сачко М.М. і директор Трудового архіву Крисенко Г.В. провели День відкритих дверей та екскурсію з нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ за участю учнів випускного класу Юр’ївської середньої школи. Діти ознайомилися з основними напрямками роботи архівів.
Архівний сектор Широківської районної державної адміністрації
   21 грудня 2017 року завідувач архівного сектору Широківської райдержадміністрації Чумакова Я.В. та директор Трудового архіву Лагода Л.В. провели ознайомлення відвідувачів з документами виставки «Історія створення та діяльності архівної справи на Широківщині».
Архівний відділ виконкому Криворізької міської ради
   4 грудня 2017 року в архівному відділі виконкому Криворізької міської ради відкрито виставку документів до 100-річчя створення системи архівних установ України.
  
  Фрагменти виставки >>
Архівний сектор Павлоградської районної державної адміністрації
   14 грудня 2017 року завідувач архівного сектору Павлоградської райдержадміністрації Пахомова О.В. провела нараду з представниками трудових архівів об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) Павлоградського району. З нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ України були відзначені подяками керівники трудових архівів Межиріцької та Троїцької ОТГ.
Архівний відділ Синельниківської міської ради
   У вересні 2017 року в приміщенні архівного відділу Синельниківської міської ради було розміщено виставку документів «Репресовані архівісти», присвячену 100-річчю з дня створення системи архівних установ України.

    10 жовтня 2017 року начальник архівного відділу Ішутінова А.О. провела семінар для начальників відділів виконкому міської ради за темою «Архів майбутнього. Архівні електронні документи»
.
Архівний відділ Нікопольської районної державної адміністрації
   9 листопада 2017 року начальник архівного відділу Нікопольської райдержадміністрації Скопець К.В. з нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ України провела інформаційно-просвітницький захід за темою «Архів майбутнього» для працівників райдержадміністрації.

   4 грудня 2017 року в приміщенні музею Чкаловської об’єднаної територіальної громади Нікопольського району відкрито виставку документів про події та персоналії різних періодів історії становлення й розвитку архівів.

      Фрагменти виставки >>
Архівний відділ Нікопольської міської ради
   20 грудня 2017 року начальник архівного відділу Нікопольської міської ради Бармакова Н.М. відкрила експозицію архівних документів, присвячених 100-річчю створення системи архівних установ України.

   З працівниками міської ради провела інформаційно-просвітницький захід «Сторінки історії Нікопольського архіву», де були представлені документи та фотографії з історії міста Нікополя, спогади учасників Другої світової війни, статті з газети «Нікопольська зоря»
Архівний відділ Апостолівської районної державної адміністрації
   23 листопада 2017 року начальник архівного відділу Апостолівської райдержадміністрації Корецька Л.В. провела тематичний інформаційний захід для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та об'єднаних територіальних громад «Основні напрями діяльності державних архівів» з нагоди 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Архівний відділ Жовтоводської міської ради
До 100-річчя створення архівної системи України та Дня працівників архівних установ начальником архівного відділу Жовтоводської міської ради Лук’янчук Л.В. сформовано інформаційний буклет.

 
Архівний сектор Васильківської районної державної адміністрації
   У приміщенні Васильківської райдержадміністрації для ознайомлення відвідувачів та працівників оформлено інформаційний стенд «100 років архівній системі України».
Архівний сектор Томаківської районної державної адміністрації
   20 листопада 2017 року в приміщенні архівного сектору Томаківської райдержадміністрації розміщено інформаційний стенд до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Архівний сектор Криворізької районної державної адміністрації
   21 грудня 2017 року в архівному секторі Криворізької райдержадміністрації з нагоди 100-річчя створення системи архівних установ України проведено День відкритих дверей для відвідувачів архіву. Захід провели завідувач архівного сектору Бідніченко Ю.В. та провідний спеціаліст Степанова Т.Л.
Архівний сектор Царичанської районної державної адміністрації
   21 грудня 2017 року завідувач архівного сектору Царичанської райдержадміністрації Романченко О.В. провела День відкритих дверей для ознайомлення відвідувачів з основними напрямками діяльності архіву та з нагоди 100-річчя створення системи архівних установ України.