Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

16 лютого 2018 року успішно завершилася практика студентів-істориків Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

   Разом зі своїм наставником, керівником практики кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства історичного факультету М.А. Руднєвим, студенти висловили подяку працівникам Державного архіву Дніпропетровської області за доброзичливе ставлення та отримані навички в роботі з документами.

  Анна Г., Валерія Л., Микита Ш., Дмитро Я.: У рамках практики ми одержали цінні знання щодо роботи із документами, які, безперечно, стануть нам у нагоді в майбутньому.
  Юлія Б., Вікторія Ф., Ольга Б.: За час проходження практики ми дізналися багато чого корисного та цікавого. Особливо запам'яталися картки з відбитками пальців із Фототеки та листи з фотокартками періоду окупації в роки Другої світової війни. Співробітники архіву завжди допомагали освоїти всі види робіт та давали корисні поради й інформацію з приводу внутрішнього розпорядку архіву. Саме тому ми можемо із впевненістю сказати, що ці два тижні стали для нас корисним досвідом роботи з архівними документами.
  Віктор Б.: За час проходження архівно-музейної практики я отримав нові знання, що є необхідними при написанні наукової роботи. Дуже цікавим було знайомство з нормативною базою архіву та його Путівником.

Інші матеріали

Сьогодні: 25 Березня 2019

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet