Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Платні послуги:

Згідно ст. 35 Закону України «Про Національний архівний фонд», госархив області робить платні послуги по наданню документной інформації фізичним і юридичним особам відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 639 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 р. № 1608 ). Переліком обговорене право державних архівів на стягування плати за наступні види робіт:

 підготовка тематичних оглядів і проведення тематичного виявлення документів: ціни>>

• підготовка архівних довідок щодо запитів громадян і юридичних осіб (тематичні, генеалогічні, майнового характеру: ціни>>

• упорядкування документів відомчих архівів: 

  У госархиве області плата за інформаційні послуги стягується відповідно до "Цін на роботи і послуги в сфері використання архівних документів, які надаються Державним архівом Дніпропетровської області на договірних засадах", затверджених наказом директора архіву 25.07.2011 за № 37 "Про затвердження цін на платні послуги,  які надаються Державним архівом Дніпропетровської області на договірних засадах", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області  06.10.2011 за № 109/1725 усі запити організацій, що надходять в архів, і заяви громадян переглядаються в 5-денний термін. При наявності документів для проведення пошукової роботи складається наряд. На підставі наряду в бухгалтерії виписується квитанція (для громадян) чи рахунок (для організацій) на оплату грошей. Пошукова робота проводиться після надходження грошей на рахунок архіву в термін не перебільшуючий 30 днів.
  Звертаємо вашу увагу на те, що сплата за архівні послуги має бути зроблена не пізніше п'яти банківських днів. В іншому випадку запит буде знято з реєстрації. Іноземні громадяни, які надсилають запити до архіву області, повинні надати інформацію, у який термін буде зроблено оплату архівних послуг.
 
Безкоштовні послуги:

• надання архівних довідок по запитах соціально-правового характеру (для захисту законних прав та інтересів громадян);

• виконання запитів органів влади, судів, правоохоронних, контрольно-ревізійних органів;

• пошукова робота по запитах фізичних і юридичних осіб, що передалі документи на зберігання до архіву.

21 Жовтня 2018
Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet