Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

"Боже великий, єдиний, нам Україну храни".
  У газеті «Дніпровська зоря» від 27 липня 2018 № 29 опубліковано статтю начальника архівного відділу Дніпровської райдержадміністрації Оксани Плоскої до 1030-річчя хрещення Київської Русі. Стаття знайомить з історичними відомостями про введення християнства та інформує про онлайн виставку, підготовлену за документами Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

 

"Не тільки віддали шану пам’яті".
  У газеті «Межівський меридіан» від 11.07.2018 № 49 опубліковано статтю «Не тільки віддали шану пам’яті…» про використання архівних документів при проведенні заходів у Межівському районі до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

"10 фактів про Конституцію України".
  У газеті «Жовтоводські вісті» від 29 червня 2018 року № 26 опубліковано статтю «10 фактів про Конституцію України», підготовлену за сприяння архівного відділу Жовтоводської міської ради. В основі статті – узагальнення документальних відомостей про перебіг подій щодо прийняття Основного закону нашої держави 28 червня 1996 року.

 

"До 100-річчя запровадження державної служби".
  У газеті «Берег надій» від 28.06.2018 № 26 опубліковано статтю «До 100-річчя запровадження державної служби» про відкриття в приміщенні Синельниківської райдержадміністрації тематичної виставки, присвяченої етапам становлення української державної служби. Виставка організована та проведена за участі начальника архівного відділу райдержадміністрації Ольги Красько.

 

"Сьогодення архівної справи Широківщини".
  У газеті “Вісник» від 19 травня 2018 року № 20 опубліковано статтю «Сьогодення архівної справи Широківщини» з інтерв’ю завідувача архівного сектору Широківської райдержадміністрації Чумакової Я.В. про завдання, джерела комплектування архіву та послуги, що надаються громадянам.

 

"Он благодарил Бога, что был украинцем: в Каменском архиве открылась выставка, посвященная Гончару".
  У газеті "Любимый город" від 16.05.2018 №20 до 100-річчя з дня народження О. Гончара опубліковано статтю "Он благодарил Бога, что был украинцем: в Каменском архиве открылась выставка, посвященная Гончару". До відомих фактів з біографіі письменника були додані фотографії, оригінали листівок,  листа з київською адресою Гончара, твори письменника,  які зберігаються в архівному управлінні міста.
Сторінка 1       Сторінка 2

 
15 Листопада 2018
Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet