Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

"Порядок передавання документів для подальшого зберігання".
  У громадсько-інформаційній газеті Криничанського району «Нові рубежі» від 15 грудня 2018 № 50 опубліковано статтю директора Комунального закладу «Криничанський районний трудовий архів» Олени Рачок щодо передавання документів з кадрових питань (особового складу) до трудового архіву та можливість надання консультативно-методичної допомоги з цього питання.

 

"За мир в Україні".
  У газеті «Першотравенські новини» від 23 листопада 2018 № 47, стор. 3, опубліковано статтю про участь начальника архівного відділу Першотравенської міської ради Тетяни Крезуб у проведенні уроку – історичної години для учнів 10 класу ЗОШ № 1 з інформацією за архівними документами до Дня Гідності та Свободи.

 

"Голодомор 1932–1933 років".
  У газеті «Першотравенські новини» від 23 листопада 2018 № 47, стор. 11, опубліковано статтю начальника архівного відділу Першотравенської міської ради Тетяни Крезуб про архівні документи, що представляють собою трагічні сторінки нашої історії.

 

"Архівні документи – свідки трагедії Голодомору".
  У газеті «Дніпровська зоря» від 16 листопада 2018 № 45 опубліковано статтю начальника архівного відділу Дніпровської райдержадміністрації Оксани Плоскої до 85-ї річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 років. Стаття знайомить з документами архівного фонду сільськогосподарської артілі «Шлях до комуни» – текстами та фотокопіями заяв, довідок. Доповнює статтю проникливий вірш «Пам’ять серця».

 

"Боже великий, єдиний, нам Україну храни".
  У газеті «Дніпровська зоря» від 27 липня 2018 № 29 опубліковано статтю начальника архівного відділу Дніпровської райдержадміністрації Оксани Плоскої до 1030-річчя хрещення Київської Русі. Стаття знайомить з історичними відомостями про введення християнства та інформує про онлайн виставку, підготовлену за документами Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

 

Сьогодні: 24 Лютого 2019

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet