Image1 Image2 Image3

  25 листопада 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі буде розміщено оновлену онлайн-виставку "Катеринославщина в полум'ї Української революції".

 

  19 листопада 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщена оновлена онлайн-виставка "Хлібозаготівлі і голод на Дніпропетровщині 1929-1933 рр."

 

  23 вересня 2020 року на вшанування пам'яті захисників України на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщено публікацію до 100-річчя створення Всеукраїнського центрального повстанського комітету.

 

  20 серпня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщена оновлена онлайн-виставка "Україна - рух до незалежності. До 29-ї річниці незалежності України".

 

  17 серпня 2020 року вперше буде опубліковано унікальну архівну знахідку - доповідну записку колишнього Голови Державної думи Михайла Родзянка до генерала Антона Денікіна.

 

  15 липня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщено онлайн-виставку "З мрією про Україну. До 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України".

 

  26 червня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області розміщено онлайн виставку "Лікар і політик. До 165-річчя з дня народження Олександра Львовича Караваєва".

 

Сьогодні: 03 Лютого 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen