Про архів
Історія Державного архіву Дніпропетровської області
Керівництво архіву
Структура архіву
Дорадчі органи архіву
Положення про держархів Дніпропетровської області
Регламент роботи Державного архіву Дніпропетровської області
План розвитку архівної справи
Архівні установи області
Каталог метричних книг
Інформуємо громадськість
Науково-довідковий апарат
Електронний архів
Перспективний план
Описи
Картотеки
Видання
Метричні книги
Голод 1921-1923 рр.
Запобігання проявам корупції
Регуляторні акти
Державні закупівлі
Розсекречення документів
Ініціативні інформування
Прес-центр
Прес-релізи
Публікації
Знаменні дати Дніпропетровщини
До 100-річчя Державного архіву Дніпропетровської області
Відеоматеріали
Виставкова діяльність
Презентації виставок
Документальні виставки онлайн
Велика історія. Українська Революція Гідності
Вакансіі
З життя архіву

   23 листопада 2023 р. у приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області  відбудеться відкриття документальної виставки «Архівні документи – свідки Голодомору». Ознайомитися з виставкою можна з 23 по 30 листопада 2023 р. з 10.00 до 16.00 за попереднім записом, тел. 732-49-69. Адреса архіву: вул. М. Грушевського, 89.

 

  25 листопада 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі буде розміщено оновлену онлайн-виставку "Катеринославщина в полум'ї Української революції".

 

  19 листопада 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщена оновлена онлайн-виставка "Хлібозаготівлі і голод на Дніпропетровщині 1929-1933 рр."

 

  23 вересня 2020 року на вшанування пам'яті захисників України на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщено публікацію до 100-річчя створення Всеукраїнського центрального повстанського комітету.

 

  20 серпня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщена оновлена онлайн-виставка "Україна - рух до незалежності. До 29-ї річниці незалежності України".

 

  17 серпня 2020 року вперше буде опубліковано унікальну архівну знахідку - доповідну записку колишнього Голови Державної думи Михайла Родзянка до генерала Антона Денікіна.

 

  15 липня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області буде розміщено онлайн-виставку "З мрією про Україну. До 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України".

 

Сьогодні: 01 Грудня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen