До уваги громадян!
У зв’язку з проведенням запланованих робіт по обслуговуванню силових трансформаторів і припиненням електропостачання до комплексу споруд
центральних державних архівних установ України у період з 17:00 25.06.2021 до 11:00 27.06.2021  буде призупинено
функціонування вебсервера в доменній зоні archives.gov.ua, що забезпечує доступ до офіційного вебпорталу Державної архівної служби України
та низки офіційних вебсайтів архівних установ України, у тому числі і офіційний вебсайт Державного архіву Дніпропетровської області.

Image1 Image2 Image3

  26 червня 2020 року на сайті Державного архіву Дніпропетровської області розміщено онлайн виставку "Лікар і політик. До 165-річчя з дня народження Олександра Львовича Караваєва".

Сьогодні: 25 Червня 2021

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen