Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Ювіляри 2019 року, які народилися в Катеринославі

   У Державному архіві за метричними книгами церков різних конфесій і актовими книгами установ ЗАГС виявлені записи про народження в місті Катеринославі видатних людей – ювілярів 2019 року:

Читати

 

Революція гідності ‒ подія, що сколихнула весь український простір

   Повідомляємо, що в Державному архіві Дніпропетровської області є на зберіганні документи, що пов’язані з революційними подіями 2013-2014 рр., наукове осягнення яких стрімко набирає обертів у сьогоденні та може слугувати своєрідною платформою для синхронізації індивідуальних історій багатьох людей та історії країни в цілому.

Читати

 

Документи Державного архіву Дніпропетровської області про депортацію кримськотатарського народу

   Тема увічнення пам’яті жертв репресій сталінського режиму, депортації кримськотатарського населення у травні 1944 року набуває особливої актуальності у сучасній політичній ситуації, коли відбуваються систематичні порушення основних прав і свобод кримських татар в окупованому Росією Криму.

Читати

 

До 160-річчя від дня народження українського історика, археолога, фольклориста, етнографа, лексикографа, письменника Дмитра Івановича Яворницького

  З нагоди 160-річчя від дня народження Дмитра Івановича Яворницького в Державному архіві Дніпропетровської області було проведене виявлення документів, які розкривають окремі епізоди з життя Д.І. Яворницького, пов’язані з розвитком архівної справи на Дніпропетровщині та його роботою в обласному музеї ім. О. М. Поля (на теперішній час Дніпропетровський історичний музей імені Дмитра Яворницького).

Читати

 

Сьогодні: 23 Лютого 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet