Image1 Image2 Image3

Революція гідності ‒ подія, що сколихнула весь український простір

   Повідомляємо, що в Державному архіві Дніпропетровської області є на зберіганні документи, що пов’язані з революційними подіями 2013-2014 рр., наукове осягнення яких стрімко набирає обертів у сьогоденні та може слугувати своєрідною платформою для синхронізації індивідуальних історій багатьох людей та історії країни в цілому.

   Революція гідності ‒ подія, що сколихнула весь український простір.
Фонди архіву зберігають шар інформації про ці події.
   Так, ми маємо цікаву інформацію про безпосереднього учасника і документаліста періоду подій Революції  гідності  в Дніпрі ‒ громадянина нашого міста ‒ Шулика Івана Івановича ‒ художника, театрального та громадського діяча, активіста Народного руху України.

   У фонді представлено наступне:

   - Фотографії  з мітингів, маніфестацій, різних заходів, що проводилися Дніпропетровською організацією Народного руху України, зібрані особисто І. І. Шуликом (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 21).
   - Фото з мітингу Дніпропетровської організації Народного руху України, організованого І. І. Шуликом на День міста, під час якого була спроба влаштувати бійку між «афганцями» та «рухівцями» (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 18).
   - Документи (фото, листівка, стаття) про події Помаранчевої революції 2004 року м. Дніпропетровська, зібрані І. І. Шуликом (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 15).
   - Документи (програми, звернення, листівки) про діяльність Дніпропетровської крайової організації Народного руху України та інших громадських організацій, активістом яких був І. І. Шулик (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 10).
   - Документи про участь І. І. Шулика, члена громадської організації «Майдан Січеслав» у подіях Революції Гідності 2013-2014 рр. (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 9).
   - Документи (фото, вимога, заява) про голодовку І. І. Шулика з 20.07.1991 до 02.08.1991 на знак протесту проти дій міської влади та міліції м. Дніпропетровська (ф. Р-6596, оп. 1, спр. 8).

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen