Семінар у Державному архіві Дніпропетровської області

  02 квітня 2015 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбувся семінар з новопризначеними керівниками та працівниками трудових архівів, архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, приватного архіву. Всього у семінарі взяли участь 48 осіб. Обговорювалися питання нормативно-правового забезпечення роботи архівних установ, складання номенклатур та описів справ з особового складу, оформлення довідок соціально-правового характеру.

  На семінарі також було приділено увагу проблемним питанням, з якими архівісти з районів і міст Дніпропетровщини звернулися до кваліфікованих спеціалістів держархіву області. Крім того, по закінченні семінару бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Сьогодні: 25 Вересня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen