Семінар
«Забезпечення збереженості науково-технічної документації. Проблеми та шляхи їх вирішення на сучасному етапі»

     21 травня 2015 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбувся семінар-нарада з представниками установ, підприємств та організацій Дніпропетровської області.

    Темою семінару стала актуальна для архівістів, науковців та підприємців тема «Забезпечення збереженості науково-технічної документації. Проблеми та шляхи їх вирішення на сучасному етапі».
             
     Ініціатором та організатором семінару виступив Центральний державний науково-технічний архів України (м. Харків). У семінарі взяли участь 17 осіб – начальники відділів та бюро технічної документації, інженери, архіваріуси, спеціалісти з діловодства.
             
    Обговорювалися питання законодавчої та методичної бази архівної справи в Україні, порядок проведення експертизи цінності, забезпечення збереженості та обліку науково-технічної документації. Учасники семінару отримали буклети, методичні матеріали для користування в роботі.

 

Сьогодні: 25 Вересня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen