Image1 Image2 Image3

Семінар-нарада «Актуальні питання архівної справи та діловодства»

  5 квітня 2016 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбувся семінар-нарада з керівниками архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад. У семінарі взяли участь 38 осіб. З актуальною інформацією виступили фахівці держархіву області – Киструська Н.В., Юзбашева Н.Л., Боронило В.М., Садовська О.П. До участі також було залучено спеціаліста Головного інформаційно-комунікаційного і науково-виробничого центру Дніпропетровської обласної ради Провоторову Г.П, яка надала конструктивну консультацію щодо стану впровадження електронного документообігу в райдержадміністраціях, районних та міських радах.
sem-nar-1sem-nar-2
  Обговорювалися аспекти виконання Закону України «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» та проведення ревізії носіїв архівної інформації репресивних органів, форми використання архівних документів, передавання документів у разі припинення установи, основні зауваження експертів держархіву області при складанні описів справ. Учасники семінару мали можливість обмінятися досвідом з колегами щодо вирішення проблемних питань у галузі діловодства та архівної справи.

Сьогодні: 26 Червня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen