Image1 Image2 Image3

   06 квітня 2017 року в архіві відбувся навчально-практичний семінар з діловодами об’єднаних територіальних громад та працівниками трудових архівів області. На семінарі розглядалися питання законодавчої та нормативно-правової бази, складання номенклатури, опису справ, проведення експертизи цінності документів, оформлення довідок соціально-правового характеру.


  Від громад та трудових архівів у семінарі взяли участь 53 особи. Відкрила захід виконуюча обов’язки директора архіву О.О. Легостаєва, провели навчання фахівці архіву О.В. Шумейко, В.М. Боронило, О.П. Садовська,
М.М. Бельмас. Про дотримання порядку надходження документів на розгляд експертно-перевірної комісії (ЕПК) архіву поінформувала головний науковий співробітник, голова ЕПК Н.В. Киструська. Для кращого сприйняття на семінарі був представлений наочний та роздатковий матеріал.

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen