Про архів
Історія Державного архіву Дніпропетровської області
Керівництво архіву
Структура архіву
Дорадчі органи архіву
Положення про держархів Дніпропетровської області
Регламент роботи Державного архіву Дніпропетровської області
План розвитку архівної справи
Архівні установи області
Каталог метричних книг
Інформуємо громадськість
Науково-довідковий апарат
Електронний архів
Перспективний план
Описи
Картотеки
Видання
Метричні книги
Голод 1921-1923 рр.
Запобігання проявам корупції
Регуляторні акти
Державні закупівлі
Реєстр розсекречених фондів
Ініціативні інформування
Прес-центр
Прес-релізи
Публікації
Знаменні дати Дніпропетровщини
До 100-річчя Державного архіву Дніпропетровської області
Відеоматеріали
Виставкова діяльність
Презентації виставок
Документальні виставки онлайн
Велика історія. Українська Революція Гідності
Вакансіі
З життя архіву


16 лютого 2018 року успішно завершилася практика студентів-істориків Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

   Разом зі своїм наставником, керівником практики кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства історичного факультету М.А. Руднєвим, студенти висловили подяку працівникам Державного архіву Дніпропетровської області за доброзичливе ставлення та отримані навички в роботі з документами.

  Анна Г., Валерія Л., Микита Ш., Дмитро Я.: У рамках практики ми одержали цінні знання щодо роботи із документами, які, безперечно, стануть нам у нагоді в майбутньому.
  Юлія Б., Вікторія Ф., Ольга Б.: За час проходження практики ми дізналися багато чого корисного та цікавого. Особливо запам'яталися картки з відбитками пальців із Фототеки та листи з фотокартками періоду окупації в роки Другої світової війни. Співробітники архіву завжди допомагали освоїти всі види робіт та давали корисні поради й інформацію з приводу внутрішнього розпорядку архіву. Саме тому ми можемо із впевненістю сказати, що ці два тижні стали для нас корисним досвідом роботи з архівними документами.
  Віктор Б.: За час проходження архівно-музейної практики я отримав нові знання, що є необхідними при написанні наукової роботи. Дуже цікавим було знайомство з нормативною базою архіву та його Путівником.

Інші матеріали

Сьогодні: 14 Квітня 2024

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen