Image1 Image2 Image3

16 лютого 2018 року успішно завершилася практика студентів-істориків Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

   Разом зі своїм наставником, керівником практики кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства історичного факультету М.А. Руднєвим, студенти висловили подяку працівникам Державного архіву Дніпропетровської області за доброзичливе ставлення та отримані навички в роботі з документами.

  Анна Г., Валерія Л., Микита Ш., Дмитро Я.: У рамках практики ми одержали цінні знання щодо роботи із документами, які, безперечно, стануть нам у нагоді в майбутньому.
  Юлія Б., Вікторія Ф., Ольга Б.: За час проходження практики ми дізналися багато чого корисного та цікавого. Особливо запам'яталися картки з відбитками пальців із Фототеки та листи з фотокартками періоду окупації в роки Другої світової війни. Співробітники архіву завжди допомагали освоїти всі види робіт та давали корисні поради й інформацію з приводу внутрішнього розпорядку архіву. Саме тому ми можемо із впевненістю сказати, що ці два тижні стали для нас корисним досвідом роботи з архівними документами.
  Віктор Б.: За час проходження архівно-музейної практики я отримав нові знання, що є необхідними при написанні наукової роботи. Дуже цікавим було знайомство з нормативною базою архіву та його Путівником.

Інші матеріали

Сьогодні: 29 Травня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen