Image1 Image2 Image3

До уваги відвідувачів!
  
У зв'язку з карантинними заходами з 16 березня по 24 квітня 2020 року
особистий прийом громадян та видача архівних довідок тимчасово призупиняється!
   Звернення до Державного архіву Дніпропетровської області рекомендуємо надсилати поштою на адресу:
49069, м. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 89, або на офіційну електронну адресу:
archive_dp@arch.gov.ua.
Відповіді та архівні довідки будуть надсилатися громадянам поштою.
    Читальні зали у корпусах № 1 (вул. Михайла Грушевського, 89) та № 2 (вул. Князя Ярослава Мудрого, 10) Державного архіву Дніпропетровської області з 16 березня по 24 квітня 2020 року
тимчасово закриваються для відвідувачів.


У Державному архіві Дніпропетровської області 12 квітня 2018 року відбувся науково-практичний семінар для керівників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад.

kolleg 18-1kolleg 18-2


   У ході порядку денного семінару, який вела виконуюча обов’язки директора держархіву області О.О. Легостаєва, з роз’ясненнями термінології «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання» та про застосування автоматизованої системи документообігу «Докпроф» виступили працівники Головного інформаційно-комунікаційного та науково-виробничого центру Дніпропетровської обласної ради О.І. Кулик та А.П. Провоторова.
kolleg 18-3kolleg 18-4kolleg 18-5kolleg 18-6  Крім того, були розглянуті Правила пожежної безпеки для архівних установ України та, в порядку обміну досвідом роботи, керівники архівів виступили з інформацією щодо стану збереженості Домових книг.
kolleg 18-7kolleg 18-8kolleg 18-9kolleg 18-10  Про комплектування документами особового походження з використанням наочного матеріалу поділилася цінним досвідом роботи начальник архівного управління Кам’янської міської ради Г.О. Кулініч. Семінар пройшов інформативно та змістовно, в діловій комунікації з присутніми.

Інші матеріали

Сьогодні: 31 Березня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89
banmet