Image1 Image2 Image3

У Державному архіві Дніпропетровської області 12 квітня 2018 року відбувся науково-практичний семінар для керівників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад.

kolleg 18-1kolleg 18-2


   У ході порядку денного семінару, який вела виконуюча обов’язки директора держархіву області О.О. Легостаєва, з роз’ясненнями термінології «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання» та про застосування автоматизованої системи документообігу «Докпроф» виступили працівники Головного інформаційно-комунікаційного та науково-виробничого центру Дніпропетровської обласної ради О.І. Кулик та А.П. Провоторова.
kolleg 18-3kolleg 18-4kolleg 18-5kolleg 18-6  Крім того, були розглянуті Правила пожежної безпеки для архівних установ України та, в порядку обміну досвідом роботи, керівники архівів виступили з інформацією щодо стану збереженості Домових книг.
kolleg 18-7kolleg 18-8kolleg 18-9kolleg 18-10  Про комплектування документами особового походження з використанням наочного матеріалу поділилася цінним досвідом роботи начальник архівного управління Кам’янської міської ради Г.О. Кулініч. Семінар пройшов інформативно та змістовно, в діловій комунікації з присутніми.

Інші матеріали

Сьогодні: 29 Травня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen