Image1 Image2 Image3

  19 березня 2019 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбувся науково-практичний семінар «Порядок передавання виборчої документації з виборів Президента України до місцевих державних архівних установ».

  У роботі семінару взяли участь секретарі та діловоди окружних виборчих комісій.
  Семінар відкрила начальник відділу організації та координації архівної справи держархіву області Шумейко О.В. Вона наголосила на актуальності заходу через проведення чергових виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року і необхідністю у зв’язку з цим проведення комплексу робіт  з науково-технічного упорядкування та передавання виборчої документації до місцевих державних архівних установ.
  Семінар проводила начальник відділу формування НАФ та діловодства Боронило В.М. Під час робити семінару були розглянуті наступні питання: перелік виборчої та іншої документації виборчих комісій, що передається до місцевих державних архівних установ, вимоги до складання номенклатури справ окружної виборчої комісії, формування та оформлення справ окружної виборчої комісії для передачі на зберігання до місцевої державної архівної установи, порядок знищення документації окружної виборчої комісії, що не підлягає зберіганню в місцевій державній архівній установі, а також роз’яснення щодо порядку передавання виборчої та іншої документації, а також матеріальних цінностей виборчими комісіями з виборів Президента України виборчим комісіям, склад яких сформовано для проведення повторного голосування з виборів Президента України.
  Семінар пройшов з високою діловою активністю та отримав позитивні відгуки слухачів.

Інші матеріали

Сьогодні: 27 Листопада 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen