Image1 Image2 Image3

  Агентство розвитку Дніпра передало архіву інтерв’ю з бійцями АТО.

  16 квітня 2019 року в КП «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради відбулась урочиста передача інтерв’ю бійців АТО до Державного архіву Дніпропетровської області. Інтерв’ю були зібрані у 2017 р. співробітником «Агентства розвитку Дніпра» – Іриною Ревою. На основі зібраних інтерв’ю була сформована архівна справа та її аудіо версія.

  Збір та збереження таких спогадів – необхідна справа, оскільки вони проливають світло на важливі події в житті нашого суспільства, а з часом збирати такі свідчення все складніше і складніше. За відсутності цієї роботи існує ризик назавжди втратити цінні і правдиві свідчення про важливі події нашої історії.
ag rozv f1ag rozv f2


 

  Передача документів у архів та їх належне оформлення як архівних справ забезпечить збереження пам’яті про ці події та їх доступність дослідникам і широкому загалу. Державний архів Дніпропетровської області дякує КП «Агентство розвитку Дніпра» за передачу документів та закликає усіх долучатися до збереження пам’яті про цю війну для нащадків – передавати архіву, пов’язані з нею документи та спогади.

Інші матеріали

Сьогодні: 28 Жовтня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen