Image1 Image2 Image3

До уваги відвідувачів!
  
У зв'язку з карантинними заходами з 16 березня по 24 квітня 2020 року
особистий прийом громадян та видача архівних довідок тимчасово призупиняється!
   Звернення до Державного архіву Дніпропетровської області рекомендуємо надсилати поштою на адресу:
49069, м. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 89, або на офіційну електронну адресу:
archive_dp@arch.gov.ua.
Відповіді та архівні довідки будуть надсилатися громадянам поштою.
    Читальні зали у корпусах № 1 (вул. Михайла Грушевського, 89) та № 2 (вул. Князя Ярослава Мудрого, 10) Державного архіву Дніпропетровської області з 16 березня по 24 квітня 2020 року
тимчасово закриваються для відвідувачів.


  Агентство розвитку Дніпра передало архіву інтерв’ю з бійцями АТО.

  16 квітня 2019 року в КП «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради відбулась урочиста передача інтерв’ю бійців АТО до Державного архіву Дніпропетровської області. Інтерв’ю були зібрані у 2017 р. співробітником «Агентства розвитку Дніпра» – Іриною Ревою. На основі зібраних інтерв’ю була сформована архівна справа та її аудіо версія.

  Збір та збереження таких спогадів – необхідна справа, оскільки вони проливають світло на важливі події в житті нашого суспільства, а з часом збирати такі свідчення все складніше і складніше. За відсутності цієї роботи існує ризик назавжди втратити цінні і правдиві свідчення про важливі події нашої історії.
ag rozv f1ag rozv f2


 

  Передача документів у архів та їх належне оформлення як архівних справ забезпечить збереження пам’яті про ці події та їх доступність дослідникам і широкому загалу. Державний архів Дніпропетровської області дякує КП «Агентство розвитку Дніпра» за передачу документів та закликає усіх долучатися до збереження пам’яті про цю війну для нащадків – передавати архіву, пов’язані з нею документи та спогади.

Інші матеріали

Сьогодні: 31 Березня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89
banmet