Image1 Image2 Image3

До 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  З нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Архівним управлінням Кам’янської міської ради (начальник управління Галина Кулініч), спільно з Центром молодіжних ініціатив Кам'янської міської ради, підготовлено тематичний відеоролик на підставі архівних документів.


   9 травня ролик буде транслюватися на місцевому телебаченні «МІС-ТВ» та на YouTube каналі.


   Крім того, Архівним управлінням (заступник начальника Вікторія Лаврієнко) підготовлена стаття «Подвиг, що залишиться у віках...», подана для друку в газеті «Любимый город». У читальному залі управління розміщено постійно діючу архівну виставку «Місто у роки воєнного лихоліття», біля якої у докарантинний період проводилися уроки для учнів міста.  На сайті Кам’янської міської ради розміщена книга «Місто Дніпродзержинськ у роки війни 1941-1945» (електронна версія).
   Архівним управлінням постійно проводиться робота по виявленню та комплектуванню документами особового походження воєнного періоду.

 

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen