Image1 Image2 Image3

  15 жовтня 2020 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося планове засідання колегії.

  На порядку денному розглянуто низку актуальних питань: «Про стан архівної справи в Широківському районі», «Про стан організації внутрішнього контролю в держархіві області», «Про виконання завдань щодо посилення охоронної безпеки та протипожежного захисту в архівних установах області».
coleg 10 20 f 1coleg 10 20 f 2

  При обговоренні стану розвитку архівної справи в Широківському районі було використано формат відеоконференції для зв’язку з архівістами Широківщини. У відеоконференції взяла участь заступник голови Широківської райдержадміністрації Лариса Прокопенко. Виконуюча обов’язки директора держархіву області, голова колегії Олена Легостаєва виступила з доповіддю про стан охоронної безпеки та протипожежного захисту в архівних установах області.
coleg 10 20 f 3coleg 10 20 f 4

  Питання організації внутрішнього контролю висвітлено у доповіді провідного інспектора, відповідальної за організацію внутрішнього контролю в архіві Сніжани Харитонюк. Колегією ухвалено рішення щодо забезпечення контролю за виконанням рекомендацій, наданих за результатами перевірки стану розвитку архівної справи в Широківському районі, та про складання адміністративних регламентів у рамках здійснення заходів внутрішнього контролю в архіві.

Сьогодні: 22 Жовтня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen