Image1 Image2 Image3

  16 лютого 2021 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося онлайн засідання розширеної колегії «Про підсумки роботи архівних установ області у 2020 році та завдання на 2021 рік». У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів держархіву області та архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових та приватних архівів – 57 осіб. Вела колегію виконуюча обов’язки директора держархіву області Олена Легостаєва. Учасники колегії були заздалегідь ознайомлені з кількісними та якісними показниками роботи архівних установ області за підсумками 2021 року, з аналітикою виконавської дисципліни – для можливості подальшого обговорення під час онлайн засідання.kolegia 2021 16 1  Виступили з доповідями керівники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та трудових архівів, а саме: Світлана Півняк «Про кількість погосподарських книг, що зберігаються в установах понад встановлені строки та вибіркову перевірку стану їх зберігання», Юрій Бідніченко «Про стан приймання та науково-технічного опрацювання виборчої документації з місцевих виборів», Віта Гонтар «Про планування на 2021 рік з оцифровки документів», Лілія Ткаченко «Про заходи зі збереження цілісності Трудового архіву», Яна Чумакова «Про планування на 2021 рік оцифровки документів НАФ».
kolegia 2021 16 2kolegia 2021 16 3
 
  На колегії були представлені фрагменти підготовлених архівами електронних презентацій, а також фото рекомендованого для придбання та доступного за ціною книжкового сканера, який вже використовується для оцифрування архівним відділом Широківської райдержадміністрації.

Сьогодні: 19 Травня 2021

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen