Image1 Image2 Image3

  08 квітня 2021 у держархіві області за ініціативи та на онлайн-платформі Дніпропетровського регіонального відділення всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» проведено семінар-практикум із застосування законодавства на тему «Проблемні питання організації архівної справи та діловодства в територіальних громадах».

  Слухачами семінару стали 56 учасників, а саме: представники керівництва органів місцевого самоврядування, архівісти, діловоди, відповідальні за документування, упорядкування та зберігання документів Національного архівного фонду, а також за документи з кадрових питань, тривалого та тимчасового строків зберігання.
foto zoom 08 04 21 1foto zoom 08 04 21 2


   Перед учасниками семінару виступили в.о. директора держархіву області Олена Легостаєва, начальник відділу організації та координації архівної справи Ольга Шумейко, керівник архівного відділу Дніпровської РДА Оксана Плоска та начальник Покровського архівного відділу Синельниківської РДА Світлана Півняк.
foto zoom 08 04 21 3foto zoom 08 04 21 4
 
  На запитання слухачів семінару було надано відповіді з нормативно-правових питань та з практичного досвіду роботи, доведено для використання в роботі Методичні рекомендації Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді, частина 1».

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen