Image1 Image2 Image3

  16 березня 2021 держархів області взяв участь у Zoom-конференції, проведеній Державною архівною службою України.

  Тема конференції надзвичайно важлива – «Організація роботи архівних відділів райдержадміністрацій у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою».
foto-zoom-konf-1foto-zoom-konf-2


   Від архівістів Дніпропетровщини виступила начальник архівного управління Синельниківської райдержадміністрації Ольга Красько, яка представила інноваційну для сучасного реформування модель архівної установи.
foto-zoom-konf-3foto-zoom-konf-4
 
  Держархів області щиро вдячний керівництву Синельниківської райдержадміністрації за розуміння важливості прогресивних змін в архівній галузі, яка має бути збережена та підготовлена до переходу на цифровий рівень.

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen