Image1 Image2 Image3

  21 квітня 2021 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося планове засідання колегії.

 На порядку денному розглядалися питання «Про заходи щодо дотримання законодавства з питань охорони праці в архіві», «Про стан приймання та науково-технічного опрацювання виборчої документації з місцевих виборів
25 жовтня 2020 р.
kolegia f 1kolegia f 2

  Вела засідання виконуюча обов’язки директора держархіву області, голова колегії Олена Легостаєва. Доповідачами з питань порядку денного були начальники відділів Ольга Шумейко та Вікторія Боронило.
В обговоренні взяли участь члени колегії Ніна Киструська, Нонна Юзбашева, Калерія Попова.
kolegia f 3kolegia f 4 

 

 

 
 
  Колегією ухвалено рішення на забезпечення санітарно-гігієнічних норм в умовах карантину для відвідувачів та працівників архіву, а також про заходи з активізації методичного керівництва і контролю архівних відділів райдержадміністрацій за якістю складених описів і термінами передачі виборчої документації до архівних установ.

Сьогодні: 15 Травня 2021

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen