25 травня 2021 року відбулося засідання ЕПК держархіву області. О 10 годині розпочалася Zoom конференція з кураторами та фахівцями архівних установ Павлоградського району Дніпропетровської області, як альтернатива запланованого виїзного засідання ЕПК в Павлоградському районі.

 

  У засіданні ЕПК прийняли участь керівник апарату Павлоградської райдержадміністрації Конєва Ольга Анатоліївна, керуючі справами Павлоградської районної ради Приходько Людмила Володимирівна та Тернівської міської ради Цимбал Любов Володимирівна.
  Зі вступним словом виступила голова ЕПК держархіву області Вікторія Боронило. Вона відповіла на питання, які заздалегідь були надіслані для обговорення. Під час проведення конференції було заслухано заступника голови ЕПК Ольгу Шумейко, яка розповіла про стан архівної справи в присутніх на ЕПК архівних відділах.  Члени ЕПК держархіву області, які є кураторами Павлоградського району, доповіли про якість поданих на ЕПК документів від архівних відділів.
epk 25-05-21-2epk 25-05-21-3


   На засіданні розглядалися питання про роботу ЕК Павлоградської райдержадміністрації, про стан упорядкування та приймання управлінської документації від установ та організацій Павлоградського району, перспективи оцифрування документів НАФ, про стан роботи з документами в Павлоградській районній раді та Межиріцькій сільській раді, про роботу трудового архіву Межиріцької сільської ради, про стан організації поточного діловодства у структурних підрозділах міської ради та їх взаємодію з архівним відділом тощо.
epk 25-05-21-1epk 25-05-21-4
 
  Об 11 годині розпочалося очне засідання членів ЕПК держархіву області, на якому був заслуханий керівник  ПАТ «Дніпропетровський завод мостових залізобетонних конструкцій» з питань несвоєчасного упорядкування документів товариства та порушення термінів зберігання документів НАФ в установі. Спільно вибудовані першочергові заходи щодо покращення стану архівної справи та підготовлено відповідне рішення ЕПК.
  Засідання ЕПК держархіву області пройшло з високою діловою активністю та отримало позитивні відгуки учасників та членів ЕПК..

Сьогодні: 25 Вересня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen