Image1 Image2 Image3

    Підготовка до спеціального об’єктового навчання за темою «Дії керівного складу, працюючого персоналу та відвідувачів у разі пожежі на території підприємства»

  08 листопада 2021 у приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області в рамках підготовки до спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту проведено заняття з працівниками архіву, учасниками цього заходу.

  Змістовну методичну та практичну допомогу керівництву, начальникам відділів архіву, іншим учасникам навчання – членам ланок оповіщення, пожежогасіння, евакуації, рятування надав співробітник навчально-методичного центру Дніпровських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сергій Яценко.
pozhezh bespeka 1pozhezh bespeka 2

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen