Image1 Image2 Image3

   25 листопада 2021 держархівом області проведено планову тематичну перевірку роботи архівного відділу укрупненої Дніпровської райдержадміністрації.

   У перевірці взяли участь в.о. директора держархіву області Олена Легостаєва та завідувач сектору організації та координації архівної справи Ольга Шумейко. Одним із заходів перевірки було підведення підсумків дистанційного відеокурсу з питань архівної справи та діловодства, організованого держархівом області, з тестуванням. Сертифікати про успішне проходження підвищення кваліфікації отримали начальник відділу Оксана Плоска та провідний інспектор Наталія Бровченко.
perevirka f-1-11-21perevirka f-2-11-21perevirka f-4-11-21

  
   Особливістю перевіреного архіву є найбільша в межах області кількість одиниць зберігання, що зосереджена в архівній установі центральної садиби району, а саме – більше 27 тисяч архівних справ – документів Національного архівного фонду в умовах стисненої площі житлового будинку.
perevirka f-3-11-21perevirka f-5-11-21  


   Саме питання пошуку достойного приміщення для архівної установи було пріоритетним під час робочої зустрічі архівістів з головою райдержадміністрації Микитою Загрійчуком. Досягнуто взаєморозуміння та готовність до співпраці.

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen