Image1 Image2 Image3

  07 квітня 2022 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося планове засідання колегії.

   На порядку денному розглядалися питання «Про заходи щодо дотримання законодавства з питань охорони праці в архіві», «Про стан діловодства та архівної справи в Комунальному підприємстві «Дніпровський метрополітен», «Про стан оцифрування документів у держархіві області».
kolleg 04-22-f-1kolleg 04-22-f-2

 

 


   Вела засідання виконуюча обов’язки директора держархіву області, голова колегії Олена Легостаєва. Доповідачами з питань порядку денного були керівники відділів Ольга Шумейко, Вікторія Боронило, Микола Бельмас.
kolleg 04-22-f-3kolleg 04-22-f-4
 
     

 

 

   В обговоренні взяли участь члени колегії Ніна Киструська, Наталя Марченко, Калерія Попова. Колегією ухвалено рішення щодо контролю за виконанням рекомендацій, наданих Комунальному підприємству «Дніпровський метрополітен» з питань діловодства та архівної справи, а також щодо продовження роботи з оцифрування документів.

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen