Image1 Image2 Image3

  14 квітня 2022 у Державному архіві Дніпропетровської області відбувся Zoom-семінар «Складання Списків джерел формування Національного архівного фонду».

   У семінарі взяли участь керівники 30 архівних установ області.
semin f 04 22 1semin f 04 22 2

 

 


   Серед обговорюваних питань було також розглянуто засоби комплектування у період воєнного стану архівних управлінь (відділів) райдержадміністрацій та міських рад документами, що відображають патріотизм українського волонтерського руху та поряд із цим – свідчення російської агресії.
semin f 04 22 3semin f 04 22 4
 
     

 

 

   Увагу керівників архівних установ було акцентовано на необхідності включення до Списків джерел комплектування установ з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, промислових та сільськогосподарських підприємств області, адже архівісти в першу чергу є збирачами та хранителями історії нашої держави.

Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen