Про архів
Історія Державного архіву Дніпропетровської області
Керівництво архіву
Структура архіву
Дорадчі органи архіву
Положення про держархів Дніпропетровської області
Регламент роботи Державного архіву Дніпропетровської області
План розвитку архівної справи
Архівні установи області
Каталог метричних книг
Інформуємо громадськість
Науково-довідковий апарат
Електронний архів
Перспективний план
Описи
Картотеки
Видання
Метричні книги
Голод 1921-1923 рр.
Запобігання проявам корупції
Регуляторні акти
Державні закупівлі
Реєстр розсекречених фондів
Ініціативні інформування
Прес-центр
Прес-релізи
Публікації
Знаменні дати Дніпропетровщини
До 100-річчя Державного архіву Дніпропетровської області
Відеоматеріали
Виставкова діяльність
Презентації виставок
Документальні виставки онлайн
Велика історія. Українська Революція Гідності
Вакансіі
З життя архіву


  31 травня 2022 року в держархіві області проведено засідання експертно-перевірної комісії (далі – ЕПК).

   Перша частина засідання пройшла за участю відповідальної за діловодство та архів Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Розглядалося питання стану виконання рекомендацій, зазначених у довідці про тематичну перевірку театру від 09.12.2020. Надана методична допомога з питань проведення експертизи цінності та забезпечення збереженості документів у театрі.
Друга частина засідання пройшла в режимі Zoom-конференції з кураторами та фахівцями архівних установ Дніпровського району. Учасниками Zoom-конференції стали керівник апарату Дніпровської райдержадміністрації Віта Синельник, керівники та працівники архівних установ Оксана Плоска, Людмила Чорна, Тетяна Мазур, Тетяна Зінченко, Ольга Романченко, Юлія Безпальча.
foto epk zoom 1foto epk zoom 2

 

 


   Зі вступним словом виступила голова ЕПК держархіву області Вікторія Боронило. Вона наголосила на важливості створення архівними установами Списків джерел формування Національного архівного фонду (далі – НАФ), адже після адміністративно-територіального реформування змінилися межі укрупнених районів, архіви мають комплектуватися документами установ, які опинилися на розширеній території, тому важливо вибрати найбільш знакові для Дніпровського району та міста Дніпра підприємства та організації, щоб їхні документи були збережені в архівах та слугували в подальшому як джерело вивчення історії нашого краю.
  З питання стану та якості поданих на ЕПК описів, номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не віднесених до НАФ, виступили експерти держархіву області Ольга Сидоренко, Ніна Киструська, Ольга Шумейко.
foto epk zoom 3foto epk zoom 4
 
     

 

 

   Також були розглянуті питання про стан діяльності, упорядкування та передачі на архівне зберігання документів у Трудових архівах при об’єднаних територіальних громадах району; про стан упорядкування та приймання управлінської документації від установ та організацій м. Дніпро, а також документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих підприємств; про передавання документів НАФ до архіву під час воєнного стану; про стан діловодства та архівної справи в архівному відділі Слобожанської селищної ради.
  Спілкування відбувалося продуктивно, в режимі діалогу, учасники мали змогу задати питання й отримали необхідні роз’яснення.

Сьогодні: 27 Лютого 2024

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen