Image1 Image2 Image3

  28 червня 2022 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбулося засідання експертно-перевірної комісії в режимі ZOOM відеоконференції за участю працівників архівних відділів та управлінь області.

   Була заслухана інформація про роботу експертної комісії архівного відділу Новомосковської райдержадміністрації та роботу працівників Апостолівського архівного відділу Архівного управління Криворізької райдержадміністрації у якості експертів, що перевіряють та готують документи для розгляду ЕПК держархіву області.
   Після вступного слова голови ЕПК першою виступила завідувач сектору організації та координації архівної справи Шумейко Ольга Володимирівна з інформацією щодо проблемних питань в роботі запрошених на ZOOM-ЕПК архівних відділів у період воєнного стану. Вона наголосила на тому, що в цілому Новомосковський та Апостолівський архівні відділи працюють у тісному контакті з держархівом області, реагують на зауваження та виправляють їх.
epk f 22 1epk f 22 2

 

 


   До слова також були запрошені начальник Апостолівського архівного відділу Архівного управління Криворізької райдержадміністрації Корецька Любов Василівна та начальник архівного відділу Новомосковської райдержадміністрації Пашистий Олег Миколайович.
epk f 22 3epk f 22 4
 
     

 

 

   Державний архів області зацікавлений і надалі запрошувати на свої засідання працівників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад. У ситуації, коли російська агресія дісталася до Дніпропетровської області, ми особливо цінуємо спілкування з нашими колегами, які на власні очі бачать наслідки руйнувань і людських жертв, зокрема в Новомосковському та колишньому Апостолівському районах.

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen