Image1 Image2 Image3

  07 липня 2022 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося засідання колегії.

   На порядку денному розглядалися питання: «Про стан виконання завдань і заходів, передбачених Програмою здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2020–2024 роки», «Про виконання завдань щодо посилення охоронної безпеки та протипожежного захисту в архівних установах області», «Про результати перевірки стану архівної справи в архівному відділі Павлоградської міської ради». У доповіді з першого питання було представлено інформацію, згідно з якою кількість перевірених фондів, запланованих на 2022 рік держархівом області, становить на даний час 60%.
foto-kolegia-07-07-22-1foto-kolegia-07-07-22-2

 

 


   При обговоренні другого питання зазначили актуальність проведення технічного огляду вогнегасників, перевірки роботи пожежних кранів. За третім питанням було заплановано підключення онлайн архівного відділу виконкому Павлоградської міської ради, який у період воєнного стану показує належний рівень за основними напрямками роботи.
    Засідання колегії пройшло з діловою активністю у формі доповідей та діалогу з актуальних питань архівної справи.

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen