Image1 Image2 Image3

День Української Державності

  28 липня у Державному архіві Дніпропетровської області відбулися збори, присвячені Дню Української Державності.

 

   Перед співробітниками архіву виступила в. о. директора Олена Легостаєва. Вона розповіла, що під час святкування минулого року Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський запровадив нове державне свято – День Української Державності, підписавши Указ про відзначення зародження української державності в День Хрещення Київської Русі – України.
den ukr derzh f1den ukr derzh f3den ukr derzh f4

  

den ukr derzh f5den ukr derzh f7den ukr derzh f8
   З нагоди нового свята в держархіві області було організовано документально-книжкову виставку, на якій демонструвалися архівні документи з фондів Катеринославської духовної консисторії, Катеринославського духовного правління, Колекції метричних книг православних церков Катеринославської губернії, а також друковані видання.
den ukr derzh f10den ukr derzh f11den ukr derzh f14
  


den ukr derzh f9den ukr derzh f2den ukr derzh f6den ukr derzh f13
  


   Провідний консультант відділу інформації та використання документів Ольга Щербина провела екскурсію виставкою, а начальник відділу Нонна Юзбашева розповіла про використання документів та матеріалів, що були представлені на виставці, в науковій, довідковій, публікаційній роботі архіву.
den ukr derzh f15den ukr derzh f16den ukr derzh f17den ukr derzh f12

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen