Image1 Image2 Image3

   06 жовтня 2022 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося планове засідання колегії.

    На порядку денному розглядалися питання: «Про стан роботи архіву з наповнення бази даних «Український мартиролог ХХ сторіччя», «Про стан виконання в архіві Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про стан роботи зі зверненнями громадян та інші види інформаційної діяльності в держархіві області».
    Провела засідання колегії виконуюча обов’язки директора архіву Олена Легостаєва. Форматом колегії було передбачено онлайн підключення керівників архівних відділів Павлоградської, Марганецької, Першотравенської, Тернівської міських рад для обговорення питань поточної роботи, стану виконання рекомендацій, наданих під час проведення перевірок.
colegia foto 10 22 1colegia foto 10 22 2

 

 


   Заслухавши та обговоривши перше питання стосовно наповнення бази даних «Український мартиролог
ХХ сторіччя», колегія дійшла висновків, що робота в цьому напрямку проводиться системно, за 9 місяців нинішнього року було направлено для внесення в Мартиролог 2847 записів, переглянуто 1835 справ. По другому питанню порядку денного члени колегії ознайомилися з виконанням плану проходження курсів підвищення кваліфікації державними службовцями архіву.
    У результаті обговорення третього питання колегією констатовано належне ведення всіх напрямків інформаційної діяльності в архіві за 9 місяців поточного року: виконано 2738 запитів, організовано 13 виставок, підготовлено статті до 5-го випуску збірника «Спадщина», продовжується ведення сторінки архіву в мережі Facebook, здійснено заходи щодо участі в теле- і радіопередачах.

Сьогодні: 05 Грудня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen