Про архів
Історія Державного архіву Дніпропетровської області
Керівництво архіву
Структура архіву
Дорадчі органи архіву
Положення про держархів Дніпропетровської області
Регламент роботи Державного архіву Дніпропетровської області
План розвитку архівної справи
Архівні установи області
Каталог метричних книг
Інформуємо громадськість
Науково-довідковий апарат
Електронний архів
Перспективний план
Описи
Картотеки
Видання
Метричні книги
Голод 1921-1923 рр.
Запобігання проявам корупції
Регуляторні акти
Державні закупівлі
Реєстр розсекречених фондів
Ініціативні інформування
Прес-центр
Прес-релізи
Публікації
Знаменні дати Дніпропетровщини
До 100-річчя Державного архіву Дніпропетровської області
Відеоматеріали
Виставкова діяльність
Презентації виставок
Документальні виставки онлайн
Велика історія. Українська Революція Гідності
Вакансіі
З життя архіву


   23 січня 2023 р. у Державному архіві Дніпропетровської області відбулося засідання колегії «Про підсумки роботи архівних установ області у 2022 році та завдання на 2023 рік».

   У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів держархіву області та представники від архівного управління Кам’янської міської ради. Вела колегію виконуюча обов’язки директора держархіву області Олена Легостаєва. На початку засідання було проведено нагородження Почесними грамотами Спілки архівістів України. З нагоди 100-річчя Держархіву області та за виконання вагомих планових і понадпланових завдань Грамоти отримали: Вікторія Лаврієнко, Микола Бельмас, Нонна Юзбашева, Тетяна Степаненко, Надія Миргородська, Ольга Шумейко, Наталія Панасюк.

kolegia 23-01-23-1 kolegia 23-01-23-2
  

 

 

 

 

 


kolegia 23-01-23-3

 


   У доповіді виконуючої обов’язки директора було названо показники роботи архівних установ області за 2022 рік із порівняльною характеристикою за попередні роки, а також визначено пріоритетні напрямки роботи на 2023 рік: продовження оцифрування документів; ініціативне документування резонансних подій, пов’язаних зі збройною агресією рф проти України; виконання завдань за Програмою здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду, проведення фотодокументальних виставок.
    Крім зазначених питань, у рамках виконання операційного плану реалізації Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року, на колегії було розглянуто інформаційне повідомлення для підвищення рівня розуміння процесу реалізації державної політики та основних реформ у сфері євроінтеграції.

Сьогодні: 27 Лютого 2024

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen