Image1 Image2 Image3

   04 травня у держархіві області відбулася розширена нарада з керівниками архівних управлінь (відділів) райдержадміністрацій щодо забезпечення виконання основних завдань архівних установ області в умовах воєнного стану.

   Провів нараду директор держархіву області Михайло Постолов. З інформацією про поточну роботу архівів, приймання документів від підприємств, установ та організацій, контроль за збереженістю цих документів, надання діловодної методичної допомоги територіальним громадам, прийом громадян та видачу архівних довідок, організацію виставок документів на відзначення пам’ятних дат доповіли та підготували електронні презентації керівники районних архівних установ – Оксана Плоска, Олег Пашистий, Ольга Красько, Кіра Скопець, Олена Пахомова, Олена Квак.
narada foto1narada foto3
  

 

 

 

 

 

  Щиру подяку висловлюємо присутньому на нараді виконувачу обов’язків голови Дніпровської районної військової адміністрації Юрію Яндульському за турботу і зацікавленість у створенні умов для якісної роботі архівного відділу, розуміння важливості оцифровки документів Національного архівного фонду.

Сьогодні: 29 Травня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen