Image1 Image2 Image3

   18 травня для Держархіву Дніпропетровської області стало подвійним святом – це не лише День вишиванки, але й отримання книжкового сканера Zeutschel у рамках благодійної безоплатної допомоги від іноземних партнерів.


vyshyvanka 2023 1vyshyvanka 2023 2


  

 

 

 

 

 


skaner 2023 1skaner 2023 2


 


   Щиру подяку адресуємо Інститутові культури та історії німців у Південно-Східній Європі при Університеті м. Гамбург, колишньому співробітнику Держархіву області Дмитру Мєшкову та директору Приватного підприємства «Архівні інформаційні системи» Кирилу Віслобокову, завдяки яким відбулися придбання, доставка та монтаж сканера.
    За допомогою цього потужного книжкового сканера співробітники Держархіву області зможуть оцифровувати документи Національного архівного фонду, що в подальшому значно полегшить опрацювання звернень громадян.

Сьогодні: 29 Травня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen