Image1 Image2 Image3

Документальна виставка «Підпільно-партизанський рух на Дніпропетровщині»

          На виставці експонуються 54 фотокопії маловідомих архівних документів і фотографій із фондів Державного архіву Дніпропетровської області та газетних матеріалів про діяльність підпільних груп і партизанських загонів під час фашистської окупації нашої області в 1941-1944 роках.

         На виставці розміщені фотографії керівників і членів підпільно-партизанських груп, структура підпілля, післявоєнні звіти про діяльність загонів проти окупантів по окремих районах, а також загальний звіт по всій Дніпропетровській області. Значну увагу приділено документам про повстання в м. Павлограді в 1943 році. Окремий розділ виставки присвячений загиблим підпільникам і партизанам, увічненню їх пам’яті.

        Експонуватиметься повідомлення німецького командування 1941 року про бойові дії проти партизанських загонів в районі придніпровських плавнів біля міста Нікополя за участю військ СС та місцевої поліції.

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen