Image1 Image2 Image3

Звіт про виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву області

3 жовтня 2013 року у приміщенні Павлоградської міської ради відбулося виїзне засідання експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву області. 

У роботі виїзного засідання ЕПК взяли участь фахівці Державного архіву області, працівники архівних відділів Павлоградської міської ради та райдержадміністрації, керівник трудового архіву Межиріцької сільської ради, голова експертної комісії «Павлоградського технікуму Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет», відповідальні за архів та діловодство міської ради та райдержадміністрації. 

 У ході засідання розглянуто питання про роботу архівного відділу Павлоградської міської ради з питань комплектування, забезпечення збереженості та використання документів Національного архівного фонду; про стан діловодства та збереженості документів у Павлоградській райдержадміністрації; про стан діловодства, упорядкування та збереженості документів у Межиріцькій сільській раді Павлоградського району; про стан діловодства, упорядкування та збереженості документів Павлоградського технікуму ДВНЗ «Національний гірничий університет». 

Засідання пройшло із високою діловою активністю, були надані рекомендації щодо вдосконалення роботи архівних установ та  архівної справи «Павлоградського технікуму ДВНЗ «Національний гірничий університет», затверджено документи установ, поданих до ЕПК держархіву області.

Сьогодні: 13 Серпня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen