Image1 Image2 Image3

24 квітня 2014 р., 11.00.  Відкриття документальної виставки «Чорнобиль – попередження людству»

           26 квітня 2013 року виконується 28 років із дня аварії на Чорнобильської АЕС. З нагоди вшанування пам’яті жертв цієї трагедії 24 квітня 2014 р. об 11.00 у приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області (вул. К. Лібкнехта, 89) відкриється документальна виставка «Чорнобиль – попередження людству», присвячена вшануванню пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС, що відбулася в 1986 році.

 

           На виставці експонуватимуться 48 чорно-білих та кольорових фотокопій маловідомих архівних документів із фондів Державного архіву Дніпропетровської області, Центральних державних архівів України та приватних колекцій, а також матеріалів ЗМІ, що відображають події пов’язані з аварією 1986 року і ліквідацією її наслідків.
        Значну частину виставки займають документи вищих органів КПУ і КПРС, урядових установ УРСР та СРСР. Архівні матеріали висвітлюють діяльність керівництва республіки і держави в зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС: постанови, розпорядження, інформаційні повідомлення і т.п. Представлені також фотоматеріали з місця трагедії.
         На виставці експонуватимуться особові документи учасників ліквідації наслідків катастрофи: перепустки, посвідчення, довідки, фотографії, їх власні статті в ЗМІ про життя ветеранів-ліквідаторів.
         Виставка триватиме протягом тижня.

Сьогодні: 01 Квітня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen