Image1 Image2 Image3

Проблемні питання архівної справи та діловодства

25 вересня 2014 року в Державному архіві Дніпропетровської області відбувся семінар (круглий стіл) «Проблемні питання архівної справи та діловодства».

У семінарі взяли участь керівники та спеціалісти архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, представники відомчих архівів – всього 29 чоловік. Обговорювалися такі питання: дотримання правил складання описів документів; фондування та контроль за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду; питання взаємодії з трудовими архівами; оформлення архівних довідок соціально-правового характеру. Відкрила семінар заступник директора держархіву області О. О. Легостаєва, перед учасниками виступили досвідчені спеціалісти та керівники архівних відділів: Садовська О.П., Новікова Л.М., Шумейко О.В., Юзбашева Н.Л., Боронило В.В. Семінар був проведений у форматі відповідей на актуальні питання, які хвилюють архівістів області. Заздалегідь у районні та міські архіві були надіслані листи з метою виявлення найбільш затребуваних для розгляду проблем, на які й були надані кваліфіковані роз’яснення, що прозвучали на семінарі. Процес обговорення важливих для архівістів питань відбувався в атмосфері ділового спілкування та активного обміну досвідом роботи. Цікаві думки, пропозиції та побажання висловили керівники архівних установ області: Кулініч Г.О., Півняк С.М., Недуха Т.О., Гонтар В.О., Білогуб К.І. Загалом семінар пройшов у діловому та дружньому спілкування колег, які виконують спільну справу, – збереження документальної спадщини нашої країни.

Сьогодні: 01 Квітня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen