Image1 Image2 Image3

Виїзне розширене засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК) держархіву області

   30 вересня 2014 року в місті Синельникове, у приміщенні Синельниківської міської ради, відбулося виїзне розширене засідання Експертно-перевірної комісії держархіву області.

У засіданні взяли участь голова та члени ЕПК держархіву області: Легостаєва О.О., Шумейко О.В., Боронило В.М., Родченкова К.В., керуюча справами виконкому Синельниківської міськради Колінько І.П., керівник апарату Синельниківської райдержадміністрації Воробйов В.Б, начальники архівних відділів Синельниківської міськради та Синельниківської райдержадміністрації Ішутінова А.П. та Прядко Є.В., а також запрошені представники діловодних служб установ та організацій міста Синельникове та Синельниківського району. Виступи членів ЕПК та експертних комісій установ і організацій були присвячені питанням проведення експертизи цінності документів, обговоренню шляхів усунення зауважень щодо термінів упорядкування та передачі документів на державне зберігання. За результатами засідання надані рекомендації щодо дотримання правил складання номенклатур справ, описів, актів на вилучення для знищення документів, не віднесених до Національного архівного фонду. Метою проведення виїзних засідань ЕПК є здійснення організаційно-методичного керівництва діяльністю експертних комісій державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розгляд методичних та практичних питань, пов’язаних з експертизою цінності документів.

Сьогодні: 01 Квітня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen