"Збереження соціально значимих документів" .
 
У газеті «Вісті Тернівки» від 22.07.2021 № 25 опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом Тернівської міської ради, щодо відповідальності ліквідаторів підприємств за передавання документів згідно з чинним законодавством правонаступникові (за наявності) або до архівної установи для забезпечення потреби громадян в отриманні довідки про період роботи на ліквідованому підприємстві.

 

Добірка документів Державного архіву Дніпропетровської області
щодо депортації кримських татар Сталінською залізницею.

Переглянути

 

Конституції України 25 років.

Переглянути

 

" Архівні документи на захисті інтересів громадян" .
 
У Криворізькому інформаційно-аналітичному щотижневику «Пульс» від 03 березня 2021 р. № 9 опубліковано статтю, підготовлену на матеріалі інтерв’ю начальника архівного відділу виконкому Криворізької міської ради Віти Гонтар, з питань правового захисту інтересів громадян за допомогою архівних документів.

 

" Виконання пріоритетних завдань архіву" .
 
У Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 23 лютого 2021 р. № 13 опубліковано звіт начальника архівного відділу виконкому Криворізької міської ради Віти Гонтар про діяльність та досягнення архіву у 2020 році.

 

"Виховуємо молоде покоління в повазі до творчості класиків української літератури".
 
В інформаційному віснику виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, випуск 2, лютий 2021, опубліковано статтю начальника архівного відділу Вільногірської міської ради Наталі Кульніч, присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки.
  Архівісти разом із працівниками Центру профільного навчання та дитячої творчості організували для дітей спільний тематичний захід з нагоди ювілейної дати: ознайомлення з виставкою документів і книг, перегляд відеофільму, читання віршів Лесі Українки.

Стаття >>>          Фото >>>

 

" Передача документів архіву – важлива складова ліквідації підприємства" .
 
У громадсько-політичній газеті Широківського району «Вісник» від 31 грудня 2020 року № 53 сторінка 2, опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом Широківської райдержадміністрації, з роз’ясненнями щодо порядку та етапів підготовки документів ліквідованого підприємства для передачі до архівної установи.

 

" Історія створення архівного відділу Тернівської міської ради" .
  
У щотижневій газеті «Вісті Тернівки» від 24 грудня 2020 року № 46 опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом виконавчого комітету Тернівської міської ради. Стаття написана з нагоди Дня працівників архівних установ, повідомляє про створення архіву в серпні 1990 року, його керівників, подає загальний огляд документів, які знаходяться на зберіганні й мають соціальне значення.

 

Сьогодні: 18 Жовтня 2021

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen