"Про АРХІважливу архівну роботу" .
 
У газеті «Межівський меридіан» від 24 грудня 2022 № 50, сторінка 5 розміщено публікацію до Дня працівників архівних установ. У статті відтворено бесіду кореспондента з працівниками архівних установ Межівщини – Вітою Калько, Іриною Костюк та Наталією Матюхіною про значення збережених документів, яких потребують люди на підтвердження стажу роботи, майнових прав, про безперервність архівної роботи навіть в умовах війни.

 

"Функціонування архівної установи та зберігання документів при зміні адміністративно-територіального поділу" .
 
У громадсько-політичній газеті «Вісник» колишнього Широківського району, що нині увійшов до складу укрупненого Криворізького району, від 16 грудня 2021 року № 50, сторінка 2, опубліковано статтю, підготовлену Широківським архівним відділом архівного управління Криворізької райдержадміністрації. У статті висвітлені питання основних напрямків роботи архіву, хронологічні межі та кількість документів Національного архівного фонду, які там зберігаються, а також звернено увагу на проведення оцифрування документів та виконання запитів соціально-правового характеру.

 

Перемога над страшною інфекційною хворобою

Переглянути

 

"Архів надає допомогу установам з питань ведення діловодства" .
 
У щотижневій газеті «Вісті Тернівки» від 28 жовтня 2021 № 37 опубліковано статтю начальника архівного відділу Тернівської міської ради Оксани Яцук «Складання номенклатури справ установи», де роз’яснюються ключові моменти створення номенклатури як документа першочергового значення у діловодстві кожної установи, скомпоновано узагальнюючі висновки та наведено адресу й номер мобільного телефону архівного відділу для надання консультативно-методичної допомоги.

 

До 100-річчя початку голоду 1921-1923 рр. в Україні

Переглянути

 

"До Дня визволення міста від фашистських загарбників – 25 жовтня 1943 рік" .
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 20 жовтня 2021 року № 42, стор. 5-7, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради. Інформація надана КП КМР «Міська Інформаційна Служба».

Стор. 5          Стор. 6          Стор. 7

 

                                                                soniah
                                                          До Дня пам’яті захистників України

Україна вшановує пам’ять своїх захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Переглянути

 

"Збереження соціально значимих документів" .
 
У газеті «Вісті Тернівки» від 22.07.2021 № 25 опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом Тернівської міської ради, щодо відповідальності ліквідаторів підприємств за передавання документів згідно з чинним законодавством правонаступникові (за наявності) або до архівної установи для забезпечення потреби громадян в отриманні довідки про період роботи на ліквідованому підприємстві.

 

Сьогодні: 03 Лютого 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen