" Передача документів архіву – важлива складова ліквідації підприємства" .
 
У громадсько-політичній газеті Широківського району «Вісник» від 31 грудня 2020 року № 53 сторінка 2, опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом Широківської райдержадміністрації, з роз’ясненнями щодо порядку та етапів підготовки документів ліквідованого підприємства для передачі до архівної установи.

 

" Історія створення архівного відділу Тернівської міської ради" .
  
У щотижневій газеті «Вісті Тернівки» від 24 грудня 2020 року № 46 опубліковано статтю, підготовлену архівним відділом виконавчого комітету Тернівської міської ради. Стаття написана з нагоди Дня працівників архівних установ, повідомляє про створення архіву в серпні 1990 року, його керівників, подає загальний огляд документів, які знаходяться на зберіганні й мають соціальне значення.

 

"До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років" .
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 25 листопада 2020 року № 49, стор. 10–11, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради на основі документальних свідчень, спогадів, фотографій на відтворення трагічних подій Голодомору початку 30-х років ХХ сторіччя. У створенні статті взяла участь секретар Кам’янської міської ради Наталія Ктітарова, долучено документи Державного архіву Дніпропетровської області.

Частина 1          Частина 2

 

"Cолонянщина – козацький край" .
 
У суспільно-політичному тижневику «Вперед» від 07 листопада 2020 року № 45, у рубриці «З історії Солонянщини» опубліковано статтю головного спеціаліста з архівної справи Солонянської райдержадміністрації Тетяни Зінченко «Солонянщина – козацький край». У публікації містяться цікаві факти з історії населених пунктів рідного краю та простежується паралель з дослідженням власного родоводу авторки статті. Наприкінці анонсовано вихід продовження.

Частина 1          Частина 2          Частина 3

 

"До Дня Гідності та Свободи" .
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 18 листопада 2020 року № 48, стор. 10–11, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради, за хронологією подій Революції Гідності, з використанням світлин учасника Майдану, фотокореспондента Сергія Петренка.

Частина 1          Частина 2

 

До 100-річчя створення Всеукраїнського центрального повстанського комітету.

Переглянути

 

Доповідна записка Михайла Родзянка до Антона Денікіна
про причини захоплення Катеринослава махновцями (жовтень 1919 р.)

Переглянути

 

" До Дня металургійної та гірничодобувної промисловості" .
 
На основі інформації архівних документів здійснюється ініціативне інформування громадськості з нагоди професійних свят, особливо важливих для економічного розвитку області. Так, у соціальній газеті міста Кам’янське «Любимый город» від 15 липня 2020 року № 30, стор. 7, у рубриці «Офіційно» опубліковано статтю «19 липня День металургійної та гірничодобувної промисловості», підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради з історичної довідки до архівного фонду № 90.

 

Сьогодні: 19 Січня 2021

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen