" До Дня металургійної та гірничодобувної промисловості" .
 
На основі інформації архівних документів здійснюється ініціативне інформування громадськості з нагоди професійних свят, особливо важливих для економічного розвитку області. Так, у соціальній газеті міста Кам’янське «Любимый город» від 15 липня 2020 року № 30, стор. 7, у рубриці «Офіційно» опубліковано статтю «19 липня День металургійної та гірничодобувної промисловості», підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради з історичної довідки до архівного фонду № 90.

 

"Передача документів до архівного відділу – важлива складова ліквідації підприємства".
 
У газеті «Вісті Тернівки» від 09 липня 2020 року № 24 опубліковано статтю начальника архівного відділу Тернівської міської ради Оксани ЯЦУК, де акцентується увага, які саме справи потрібно здавати в архів при ліквідації підприємства, які документи включаються до описів справ з кадрових питань (особового складу), як оформлюється приймання-передавання документів, а також висловлюється готовність надати за потреби методичну допомогу в організації підготовки передачі документів до архіву.

 

"День пам’яті жертв політичних репресій".
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 20 травня 2020 року № 21, стор. 10-11, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради «День пам’яті жертв політичних репресій».
Сторінка 10                   Сторінка 11

 

  У рамках співпраці з Міжнародною радою архівів та участі в Міжнародному тижні архівів за темою «Розширення можливості поінформованості суспільства» Державним архівом Дніпропетровської області 07 травня 2020 року на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript було надіслано статтю про перспективи ролі архівіста в умовах новітніх технологій з метою розміщення в блозі International Council on Archives в рамках участі у Міжнародному тижні архівів.

Стаття українською мовою                    Article in English

 

Цікаві архівні знахідки. Документи Канцелярії катеринославського губернатора про негласний нагляд за І. К. Карпенко-Карим (Тобілевичем) під час його перебування в Катеринославі.

Читати

 

Справа слідчої комісії катеринославського губревтрибуналу з обвинувачення
в контрреволюційній діяльності В. І. Осипова

Подробнее...

 

"Великий Шевченко – 206 років від дня народження національного генія".
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 04 березня 2020 року № 10, стор. 11, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради «Великий Шевченко – 206 років від дня народження національного генія».

 

"Порядок виконання запитів архівним відділом Тернівської міської рад".
 
У газеті «Вісті Тернівки» від 06 лютого 2020 року № 5, у форматі ініціативного інформування опубліковано статтю начальника архівного відділу Тернівської міської ради Оксани Яцук щодо порядку виконання запитів, отриманих від фізичних та юридичних осіб, графіку прийому громадян в архіві.

 

Сьогодні: 05 Серпня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89
banmet