Image1 Image2 Image3
 
Інформація про роботу з розсекречення документів НАФ
Державного архіву Дніпропетровської області
 
  Протягом 2013 року було проведено розсекречення частини фонду ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» – за 1944–1985 роки.
  Протягом 2014 року було завершено розсекречення фонду АТ «Дніпропетровського агрегатного заводу» та фонду «Державного трубного інституту».
  Протягом 2018 року в Державному архіві Дніпропетровської області було переглянуто і розсекречено 282 справи за 1963-1965 роки архівного фонду «Рада народного господарства Придніпровського економічного районного управління, м. Дніпропетровськ», гриф обмеження доступу яким було надано за часів колишнього СРСР.
  Протягом 2019 року в Державному архіві Дніпропетровської області було переглянуто і розсекречено 255 справ за 1957-1966 роки фондів Р–4521сч «Рада народного господарства Дніпропетровського економічного адміністративного району» та Р-4530сч «Рада народного господарства Придніпровського економічного адміністративного району», гриф обмеження доступу яким було надано за часів колишнього СРСР.
 

Сьогодні: 29 Травня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen