Тернівське телебачення TV Channel.  30 вересня 2022 року.
У Дніпрі до 81-их роковин Бабиного Яру працює виставка


«Голокост на Дніпропетровщині». Виставка із такою назвою запрацювала у Державному архіві Дніпропетровської області. На ній представлені оригінали і копії архівних справ та газет 1941 – 1943 років. Кожен документ – свідчення військових злочинів гітлерівців, масових вбивств та утисків євреїв. Трагічні сторінки історії підняли з архіву напередодні 81-их роковин Бабиного Яру. Представлені на виставці й фото ексгумації з місць масових поховань. Вони надто перегукуються зі страшними кадрами вже сучасної історії України.

 

«Самарь Медіа» - Пульс новини.  29 вересня 2022 року.
Відкрилася документальна виставка «Голокост на Дніпропетровщині»


На Дніпропетровщині відкрилася документальна виставка «Голокост на Дніпропетровщині». Виставка із такою назвою запрацювала в обласному центрі. На ній представлені оригінали і копії архівних справ та газет 1941 – 1943 років.

 

11 Телеканал. 24 грудня 2021 року.
В Україні відзначають день працівників архівних установ


В Україні відзначають день працівників архівних установ. Приходить час, коли документи, які зберігались в організаціях, установах, на підприємствах, переїжджають у сховища. Дбайливі руки працівників Державного архіву Дніпропетровської області подовжують їм життя. В приоритеті архівної справи - цифровізація документів Національного архівного фонду та створення фонду користування.

 

11 Телеканал.  Новини. 24 грудня 2020 року.
24-го грудня — День працівників архіву


Дніпропетровський державний архів — унікальне місце, яке вже майже 99 років зберігає таємниці — історичні документи, пам’ятки, метричні книги. Історія тут на кожному кроці. І в документах, і в предметах. Поряд із сучасним сканером раритетний експонат — апарат, яким користувалися років 40 тому для копіювання документів. Час летить швидко. І застигає у речах й на папері.

 

11 Телеканал.  Чи є життя з ранку? 24 грудня 2020 року.
Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву


Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву.

 

Сьогодні: 25 Вересня 2023

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

knp 1 knp 2 knp 3

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen