Image1 Image2 Image3

11 Телеканал.  Новини. 24 грудня 2020 року.
24-го грудня — День працівників архіву


Дніпропетровський державний архів — унікальне місце, яке вже майже 99 років зберігає таємниці — історичні документи, пам’ятки, метричні книги. Історія тут на кожному кроці. І в документах, і в предметах. Поряд із сучасним сканером раритетний експонат — апарат, яким користувалися років 40 тому для копіювання документів. Час летить швидко. І застигає у речах й на папері.

 

11 Телеканал.  Чи є життя з ранку? 24 грудня 2020 року.
Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву


Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву.

 

Суспільне телебачення "UA:ДНІПРО". Програма "Ранок з UA:ДНІПРО".  20 грудня та 24 грудня 2019 року.
Державний архів Дніпропетровської області



У ранковій програмі "Ранок з UA:ДНІПРО" до Дня працівників архівних установ України ряд передач було присвячено знайомству з Державним архівом Дніпропетровської області.

 

Всеукраїнське громадське телебачення "ОТВ Днепр". Новини.  22 серпня 2019 рік. 
Документальна виставка Державного архіву Дніпропетровської області до 28-ї річниці незалежності України
Україна - Рух до незалежності


Відповідально до святкування Дня незалежності України підійшли у Державному архіві Дніпропетровської області. Його працівники влаштували справжню історичну виставку під назвою “Україна - Рух до незалежності”.

 

9 телеканал. Новини.  22 листопада 2018 рік. 
Документальна виставка в приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області
Голодомор 1932–1933 рр. на Дніпропетровщині


До дня пам'яті жертв Голодомору 1932-І933 рр. в України, 22 листопада 2018 р. об 11:00 у приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області відкрилася документальна виставка «Хлібозаготівлі і голод на Дніпропетровщині 1929-1933 рр.». На виставці експонуються 81 кольорова фотокопія маловідомих архівних документів, газетні статті, плакати, фотографії із фондів Державного архіву Дніпропетровської області, що охоплюють період 1929 – 1933 років і відтворюють події того часу: насильницька суцільна колективізація, розкуркулення, примусовий вивіз за межі України родин так званих куркулів, наслідки цієї політики - Голодомор.

 

Сьогодні: 16 Січня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.



prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen