Image1 Image2 Image3

11 Телеканал. 24 грудня 2021 року.
В Україні відзначають день працівників архівних установ


В Україні відзначають день працівників архівних установ. Приходить час, коли документи, які зберігались в організаціях, установах, на підприємствах, переїжджають у сховища. Дбайливі руки працівників Державного архіву Дніпропетровської області подовжують їм життя. В приоритеті архівної справи - цифровізація документів Національного архівного фонду та створення фонду користування.

 

11 Телеканал.  Новини. 24 грудня 2020 року.
24-го грудня — День працівників архіву


Дніпропетровський державний архів — унікальне місце, яке вже майже 99 років зберігає таємниці — історичні документи, пам’ятки, метричні книги. Історія тут на кожному кроці. І в документах, і в предметах. Поряд із сучасним сканером раритетний експонат — апарат, яким користувалися років 40 тому для копіювання документів. Час летить швидко. І застигає у речах й на папері.

 

11 Телеканал.  Чи є життя з ранку? 24 грудня 2020 року.
Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву


Гість студії - Ніна Кистурська, Головний науковий співробітник Дніпропетровського державного архіву.

 

Суспільне телебачення "UA:ДНІПРО". Програма "Ранок з UA:ДНІПРО".  20 грудня та 24 грудня 2019 року.
Державний архів Дніпропетровської областіУ ранковій програмі "Ранок з UA:ДНІПРО" до Дня працівників архівних установ України ряд передач було присвячено знайомству з Державним архівом Дніпропетровської області.

 

Всеукраїнське громадське телебачення "ОТВ Днепр". Новини.  22 серпня 2019 рік. 
Документальна виставка Державного архіву Дніпропетровської області до 28-ї річниці незалежності України
Україна - Рух до незалежності


Відповідально до святкування Дня незалежності України підійшли у Державному архіві Дніпропетровської області. Його працівники влаштували справжню історичну виставку під назвою “Україна - Рух до незалежності”.

 

Сьогодні: 27 Вересня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen