Image1 Image2 Image3

  Бланк заяви на виконання майнового запиту (рішень виконкомів про виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку, гаражу, введення будинку в експлуатацію, виділення житла, перейменування вулиці, зміна нумерації будинків та ін.).

zapyt maynony   Бланк заяви на виконання соціально-превового запиту про трудовий стаж.

zapyt trudovy stazh


  Бланк заяви на виконання соціально-превового запиту про розмір заробітної плати.

zapyt na zarplatu  Бланк заяви на виконання запиту про актові записи цивільного стану (народження).

zapyt pro narodgennia
Бланк заяви на виконання запиту про актові записи цивільного стану (шлюб).


zapyt pro shlub

Бланк заяви на виконання запиту про актові записи цивільного стану (смерть).


zapyt pro smert


 

   Бланк заяви на виконання запиту про примусове вивезення з тимчасово окупованої території до Німеччини та інших країн Центральної та Східної Європи в період Другої світової війни.   Бланк заяви на виконання запиту про проживання на окупованій території.


   Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
   В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
   Електронні звернення приймаються держархівом області за електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та розглядаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян».Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen