Image1 Image2 Image3

НАКАЗ

виконуючої обов'язки директора Державного архіву Дніпропетровської області

07.04.2016                                                                                                № 20

м. Дніпропетровськ

Про організацію роботи з
електронними зверненнями громадян

   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2016 року № 48 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1.    Приймати електронні звернення громадян на визначену електронну адресу держархіву області: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
2.    Призначити відповідальним виконавцем за приймання електронних звернень громадян архівіста І категорії Чуб І.Є.
3.    Розмістити на сайті держархіву області рекомендовану форму для надсилання електронних звернень із зазначенням електронної адреси.
4.    Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.В.о. директора архіву                                                  О.О. Легостаєва


Сьогодні: 22 Травня 2022

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги керівників
архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, архівних підрозділів органів місцевого самоврядування!

У рубриці
«Нормативно-правова база» на сайті держархіву області просимо ознайомитися з актуальними для цього періоду адміністративно-територіального реформування Методичними рекомендаціями Укрдержархіву «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи органів місцевого самоврядування»
для впровадження
в практику роботи.prizident
verhovna rada
kmu portal
oda
obl-rada
kontakt centr
metod ukaz

arolsen