Image1 Image2 Image3
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

   Бланк заяви на виконання майнового запиту (рішень виконкомів про виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку, гаражу, введення будинку в експлуатацію, виділення житла, перейменування вулиці, зміна нумерації будинків та ін.), запиту про трудовий стаж та заробітну плату.


   Бланк заяви на виконання запиту про актові записи цивільного стану (народження, одруження, розірвання шлюбу, смерть).

Zajava-na-nar

Zajava-na-shlub

Zajava-na-rozluch

Zajava-na-smert

   Бланк заяви на виконання запиту про примусове вивезення з тимчасово окупованої території до Німеччини та інших країн Центральної та Східної Європи в період Другої світової війни.


   Бланк заяви на виконання запиту про проживання на окупованій території.


   Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» в електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
   Електронні звернення приймаються держархівом області за електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та розглядаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян».Сьогодні: 19 Лютого 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89

До уваги відвідувачів!
Видача архівних довідок проводиться по понеділках та середах з 10.00 до 13.00
і з 14.00 до 17.00.
banmet