Image1 Image2 Image3

  З 21 по 25 жовтня 2019 року в держархіві області працювали курси підвищення кваліфікації для працівників діловодних, архівних служб та експертних комісій підприємств, установ, організацій – джерел формування Національного архівного фонду.

   В роботі курсів прийняли участь відповідальні за діловодство та архів підприємств, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я. На лекціях розглядалися законодавчі та нормативно-правові документи з питань діловодства та архівної справи, вимоги до оформлення документів, організація загального діловодства та діловодства за зверненнями громадян, методика упорядкування документів тощо.
  Особливою увагою слухачів користувалися лекції на тему «Складання номенклатури справ», «Проведення експертизи цінності документів, складання описів та актів на знищення документів» та «Використання документів».
  Додатково до документів на паперових носіях, слухачам були надані основні законодавчі та нормативно - методичні документи з питань діловодства та архівної справи в електронній формі.
  По закінченні курсів та проведення співбесіди, слухачам видали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Інші матеріали

Сьогодні: 08 Липня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89
banmet