У рамках співпраці з Міжнародною радою архівів та участі в Міжнародному тижні архівів за темою «Розширення можливості поінформованості суспільства» Державним архівом Дніпропетровської області 07 травня 2020 року на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript було надіслано статтю про перспективи ролі архівіста в умовах новітніх технологій з метою розміщення в блозі International Council on Archives в рамках участі у Міжнародному тижні архівів.

Стаття українською мовою                    Article in English

 

Цікаві архівні знахідки. Документи Канцелярії катеринославського губернатора про негласний нагляд за І. К. Карпенко-Карим (Тобілевичем) під час його перебування в Катеринославі.

Читати

 

Справа слідчої комісії катеринославського губревтрибуналу з обвинувачення
в контрреволюційній діяльності В. І. Осипова

Подробнее...

 

"Великий Шевченко – 206 років від дня народження національного генія".
 
У соціальній газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 04 березня 2020 року № 10, стор. 11, у рубриці «Історія» опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради «Великий Шевченко – 206 років від дня народження національного генія».

 

"Порядок виконання запитів архівним відділом Тернівської міської рад".
 
У газеті «Вісті Тернівки» від 06 лютого 2020 року № 5, у форматі ініціативного інформування опубліковано статтю начальника архівного відділу Тернівської міської ради Оксани Яцук щодо порядку виконання запитів, отриманих від фізичних та юридичних осіб, графіку прийому громадян в архіві.

 

"І обнялися береги одного вічного народу".
  
У газеті міста Кам’янського «Любимый город» від 22 січня 2020 року, у рубриці «Історія», опубліковано статтю, підготовлену архівним управлінням Кам’янської міської ради. Стаття присвячена історичним подіям, які обумовили відзначення щорічної урочистої дати – Дня соборності України. Також у статті повідомляється про документальну виставку, відкриту в архівному управлінні з нагоди зазначеної події.

 

Архівні установи та підтвердження трудового стажу

Читати

 

"Україна між минулим та майбутнім".
 
У суспільно-політичному тижневику Солонянського району «Вперед» від 24 серпня 2019 року № 34 опубліковано статтю завідувача архівного сектору Солонянської райдержадміністрації Тетяни Зінченко, присвячену Дню незалежності «Україна між минулим та майбутнім».

 

Сьогодні: 04 Червня 2020

Державний архів Дніпропетровської області
вул. М. Грушевського, 89
banmet